NEWS

J.Dauman Group na PAIH Business Forum w Warszawie 04-05 października 2023

Grafika na LinkedIn

J.Dauman Group na PAIH Business Forum w Warszawie 04-05 października 2023

W dniach 4 i 5 października na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się Polish Business Forum. To jedno z największych wydarzeń w całości poświęconych wsparciu dla ekspansji polskich firm na rynki zagraniczne. Na zaproszenie organizatorów, Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, na wydarzeniu będzie obecna delegacja Grupy J.Dauman

Misją Grupy J.Dauman jest otwieranie nowych możliwości rozwoju poprzez wspieranie ich w procesie internacjonalizacji biznesu, w czym ma ponad 70 lat doświadczenia. Dlatego ekspertów Grupy nie mogło zabraknąć podczas Polish Business Forum.

Podczas dwóch dni konferencji delegaci Grupy J.Dauman będą rozmawiali z polskimi przedsiębiorcami o tym, jakie są ich aktualne potrzeby, i przekonywać, że najlepszy czas na wykonanie pierwszego kroku na drodze do stworzenia międzynarodowego biznesu jest właśnie teraz.

O szczególnych szansach, jakie dla produktów i usług Made In Poland, które czekają dziś w Wielkiej Brytanii, opowie ponadto Piotr Kubalka, CEO Grupy J.Dauman, w dedykowanym panelu – Polsko-brytyjskie stosunki gospodarcze.

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na wydarzenie poprzez zamieszczony poniżej link.

https://paihforumbiznesu.gov.pl/